Rebusoft, e-ticaret, otomasyon, crm, finansal ve kurumsal yazılımlar konusunda yaklaşık 15 yıllık bir tecrübe ve bilgi birikimine sahip olan kurucu kadrosuyla 2019 yılında kurulmuştur. 

Rebusoft, vizyon olarak dünyanın her kıtasından müşterilerine uçtan uca entegre Yazılım Çözümleri sunabilmeyi benimsemiştir. Yazılım konusunda müşterilerinin; operasyonel ihtiyaçlarını karşılayan, rekabet gücünü arttıran, verimlilik, doğruluk ve kontrol sağlayan yazılımları sunmayı görev olarak besimsemiştir. Bu misyon çerçevesinde öncelikli olarak, finansal raporlama uygulamaları ve operasyonel performans yazılımları ile ön plana çıkmıştır.

Rebusoft, kurulduğu günden bu yana saha uygulamaları konusunda yazılım geliştirmekte, orta ve büyük ölçekli müşterilerine profesyonel hizmet sunmaktadır. Geliştirilen yazılım ürünlerimiz; farklı sektörlerdeki (toptan satış, pazarlama, depo yönetimi, organizasyon yönetimi, e-ticaret yönetimi) kurumsal firmaların uygulamalarında kullanılmaktadır. Ürünlerimiz, iş süreçlerinin yönetiminin ve raporlamanın ötesinde, otomatik yönlendirme, ölçme ve değerlendirme yaparak yönetim desteği sağlamaktadır.

Rebusoft tarafından geliştirilmiş olan Saha Satış Yazılımı Sistemi; Türkiye’de geliştirilmiş en kapsamlı Sıcak/Soğuk satış yazılımı olup, çalışmakta olduğu büyük çaplı firmalarda ki performansı ile kendini kanıtlamış bir paket yazılımdır. Saha Satış yazılımının kurulum ve desteğinde sağlanan hız, esneklik ve kolay anlaşılır olması ile müşterilerine avantajlar sağlamaktadır. Ayrıca entegrasyona yatkın yapısı ile her alt yapıya uygun olarak tasarlanan yazılımımız sektöründe lider konumdadır.

İkincil olarak sahaya sürdüğümüz Nakit Akış Yazılımı ise hali hazırda hiç bir ERP programının sağlayamayacağı özellikleri içinde barındırarak, finansal raporlama, analiz ve gelecek tahminleri anlamında alanının en iyisi konumundadır. Bir çok banka ve bankacı tarafından incelenen Nakit Akış Yazılımımız müşterilerimizce hayat kurtaran ekran olarak nitelendirilmektedir.

Yaptığımız ve sunduğumuz binlerce yazılımdan üçüncü olarak nitelendirebileceğimiz E-ticaret yönetim ve mutabakat yazılımı ise günümüzün en revaçta satış kanalı olan pazar yeri platformlarında ki performansınızı takip ederek sizi yönlendirmekte ve reel kârlılığınızı sağlamaktadır.

Ek olarak Rebusoft 2020 yılı itibariyle Dijital Medya birimini kurmuş olup, müşterilerine Sosyal Medya Yönetimi, Dijital Reklam Yönetimi ve Marka yönetimi alanlarında destek sağlamaktadır.